بایگانی نوشته‌ها


شرکت کیان مکث نامی که با کیفیت و زیبایی گره خورده

از جمله ملاک‌های هر شخص برای زیبایی و مجلل به نظر رسیدن مکان زندگی‌اش، تکمیل و بی‌نقص بودن دکور خانه و لوازم خانگی و همچنین کامل بودن تجهیزات آشپزخانه است. شرکت کیان مکث، از تولیدکنندگان به نام و مطرح در کشور به شمار می‌رود و ارائه دهنده‌ی تمامی تجهیزات و وسایل آشپزخانه به مشتریان و متقاضیان هستند.

راهنمای انتخاب بهترین نوع هود آشپزخانه 1

راهنمای انتخاب بهترین نوع هود آشپزخانه 1

امروزه هود آشپزخانه به دلیل فضای کم آشپزخانه های امروزی هود آشپزخانه تبدیل به یکی از اجزای مهم آشپزخانه ها شده است .اگر به بازار هم سری زده باشید با مدل های مختلفی رو به رو خواهید شد که قطعا برای هر خریداری در قدم اول گیج کننده خواهد بود .قدم اول در خرید هود تعیین نوع هود آشپزخانه متناسب با مساحت آشپزخانه ، فضای موجود در کابینت ،اندازه و تعداد شعله های اجاق گاز ،میزان صدا و زیبایی میباشد.در بازار انواع مختلف هود آشپزخانه از جمله:هود زیرکابینتی ، هود شومینه ای یا قیفی ،هود شیشه ای مورب یاکج و هود جزیره ای موجود می باشد .ما در این مقاله با توضیح هر یک از انواع هود آشپزخانه ب سعی خواهیم کرد تا شما در قدم اول انتخاب بهتری داشته باشید.

درباره‌ی نویسنده
میرقادر رشادی هستم از فروشگاه آنلاین تجهیزات و لوازم آشپزخانه تکنامیو با آخرین نوشته های وبلاگ شامل نقد و بررسی محصولات ، اخبار فروشگاه، جشنواره ها و تخفیف ها باشما هستم
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...