بایگانی نوشته‌ها


ترفند خانگی برای تمیز کردن فیلتر هود

ترفند خانگی برای تمیز کردن فیلتر هود

 آخرین باری که به نظافت فیلتر هود پرداخته اید کی بوده؟ قلب هر خانه ای را آشپزخانه آن میدانند که به علت کارهای مهم مثل پخت و پز و تهیه غذا که ارتباط مستقیم با سلامتی افراد دارد در آشپزخانه انجام میشود.متاسفانه ما بیشتر به نظافت ظاهری آشپزخانه میرسیم و هرآنچه که در نگاه اول میبینیم به سراغ تمیز کردن آن میرویم و نظافت های داخلی که مربوط به فضای داخلی لوازم و دستگاه ها میباشد از دستمان در میرود.اگر تا به امروز به نظافت فیلتر هود آشپزخانه نپرداخته اید یا مدت زیادی از نظافت آن گذشته با ما همراه باشید تا چند راه ساده و در دسترس برای نظافت فیلتر هود به شما آموزش دهیم.

چرا اجاق گاز روشن نمی ماند؟

چرا اجاق گاز روشن نمی ماند؟

روشن نماندن شعله های اجاق گاز میتواند دلایل زیادی داشته باشد؛ که در اکثر اوقات برای برطرف نمودن مشکل نیاز به تعمییر کار ندارید.با به کاربردن چند راهکار ساده میتوان علت آن را فهمیده و آن را برطرف کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

علت کار نکردن هود آشپزخانه و راهکار آن

علت کار نکردن هود آشپزخانه و راهکار آن

امروزه وجود یک تهویه مناسب  در هر آشپزخانه ای لازم و ضروری است، چون باعث می‌شود ذرات معلق و دود و چربی ها را گرفته تا رطوبت به درون فیلتر هود مکش کند.از این رو نداشتن تهویه مناسب محیطی نا مطلوب در فضای اشپزخانه ایجاد می‌کند.مشکل عمده کار نکردن هود میتواند به خراب شدن موتورهود باشد.اما موارد دیگر مثل قطعی یا اتصال در سیستم هود هم میتواند سبب این مشکل شود.بیشترین سوالی که برای مشتری های عزیزمون پیش میاد این است که چرا هود کار نمیکند.پس در ادامه با ما باشید تا علت و راهکار های آن را باهم بررسی کنیم.توجه داشته باشید که این مشکلات مربوط به یک برند خاص نیست و ممکن است برای هر نوع هود و با هر برندی رخ دهد.

درباره‌ی نویسنده
میرقادر رشادی هستم از فروشگاه آنلاین تجهیزات و لوازم آشپزخانه تکنامیو با آخرین نوشته های وبلاگ شامل نقد و بررسی محصولات ، اخبار فروشگاه، جشنواره ها و تخفیف ها باشما هستم
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...